אבזור ועיצוב של פינת עישון בגינה פרטית

עיצוב של פינת עישון

עיצוב הגינה והחצר הפרטית זאת משימה שרובינו דווקא מאד אוהבים לעשות, בניגוד למשימות שוטפות אחרות שיש לבצע בבית. כשרוצין לאבזר ולעצב את הגינה, מצד אחד חשוב מאד להקפיד על מה שחשוב לנו מבחינה עיצובית וללכת על קו שמתאים לסגנון שאנחנו אוהבים, ומצד שני חשוב שהעיצוב יהיה פונקציונלי ונוח ושיענה על כל הדרישות והצרכים שלנו בעת הישיבה בחצר. כך למשל, כאשר מדובר על בית של מעשנים או כזה המארח מעשנים בתדירות יחסית גבוהה, חייבים לקחת גם את העניין הזה בחשבון ולעצב את החצר עם פינת עישון נוחה. איך עושים את זה נכון? הנה כמה דגשים שיעזרו גם לכם לעצב את פינת העישון בקלות ולהפוך אותה למקום נוח ונעים עבור קהל המעשנים.

נקודות חשמל

יש כמה וכמה סיבות טובות לדאוג לנקודת חשמל בפינת העישון או פשוט להקים אותה מראש במקום בו יש נקודת חשמל. הסיבה הראשונה היא תאורה, שכן פעמים רבות אנחנו נשב בחוץ ונרצה לעשן דווקא בלילה וזה בהחלט לא נעים לשבת בחושך. הסיבה השנייה היא הטענת מכשירים סלולריים, שהיא נחוצה הרבה פעמים כשמעשנים. הסיבה השלישית היא שפעמים רבות העישון עצמו מצריך מאיתנו חשמל לאביזרים מסוימים, כמו במקרים של מי שמשתמש בוופורייזר. בקרו בעמוד המוצר באתר אם אתם עדיין לא יודעים מה זה וופורייזר ותבינו את החשיבות של נקודת חשמל פעילה בפינת העישון יותר לעומק.

מקום ישיבה נוח

כשאנחנו יוצאים לחצר לעשן, מן הסתם חשוב לדאוג למקום ישיבה מספיק נוח. כאן חשוב לשאול את עצמינו מהו המספר הממוצע של מעשנים בו זמנית ברוב שעות היום. אם מדובר ביותר מאדם אחד, חשוב מאד לדאוג למספר כסאות כך שכולם יוכלו לשבת בנוח כל הזמן. כמו כן חשוב מאד לחשוב איזה סוג ישיבה אתם מעדיפים. אם אתם רוצים שולחן עם כסאות לישיבה גבוהה וסטנדרטית או מעדיפים דווקא ישיבה נמוכה יותר על ריהוט גן ייעודי.

מאפרות

כשמדובר על פינת עישון, המאפרות זה מן הסתם משהו שצריך לדאוג לו כבר מההתחלה. ראשית כל הטיפ שלנו הוא לרכוש מראש כמה מאפרות, כך שלא תצטרכו לרוקן בתדירות גבוהה את אותה המאפרה האחת בה אתם משתמשים. שנית, שווה בהחלט להתאמץ טיפה יותר ולחפש מאפרות מיוחדות שהן סגורות. בחנויות העישון השונות תוכלו למצוא מאפרות עם מכסה עילי שניתן ללחוץ עליו כדי להכניס פנימה את הסיגריות כשמסיימים לעשן. היתרון כאן הוא שגם במהלך רוחות וגשמים, הבדלים והאפר לא יעופו לכל עבר ויעשו באלגן ולכלוך בחצר.

מקום אחסון

אז אם יש לכם מגוון של מאפרות, אתם צריכים לחשוב על מקום לאחסן אותן ובשביל זה חשוב לדאוג למקום אחסון נוח. אגב, לא רק בשביל המאפרות, אלא גם בשביל הסיגריות עצמן, המצתים, אביזרי הגלגול כמו טבק, פילטרים, ניירות אם אתם מגלגלים סיגריות וכן הלאה. מומלץ לרכוש ארון קטן ונוח לכל הדברים שישמור עליהם במהלך הגשם ובמהלך הלחות בלילה וגם יאפשר לנו להשאיר הכל בחוץ ללא צורך להכניס את הדברים הביתה.

מוזיקה

לבסוף, אם בא לכם לשדרג את החוויה שלכם עוד יותר, שווה לדאוג לרמקול קטן לפינת העישון. בחרו אחד שמתחבר לבלוטוס' ואז בכל פעם שתשבו בחוץ, תוכלו ליהנות ממוזיקה נעימה ואווירה ייחודית. כמובן שאם יש לכם שקע חשמלי, לא תצטרכו להכניס אותו הביתה על מנת להטעין אותו.

בהצלחה במשימה – עקבו אחר הדגשים כאן ותוכלו לבנות פינת עישון מפנקת ונוחה!

נגישות
גלילה לראש העמוד