מוצרי בית חכם: כל האביזרים שאתם חייבים בבית המודרני שלכם

מוצרי בית חכם

אין אחד מאיתנו שלא חש עד כמה עידן הטכנולוגי בו אנו חיים שינה את המציאות של כולנו. אנו נעזרים מדי יום בטלפון הסלולרי שלנו לביצוע שלל פעולות, משתמשים במערכות ניווט חכמות כדי להגיע ממקום למקום, מתקשרים עם האנשים הקרובים ביותר אלינו דרך הרשתות החברתיות ואפילו יוצרים קשרים זוגיים אונליין באמצעות אפליקציות. מתוך תמונת המצב הזו, זה בהחלט לא מפתיע שבשנים האחרונות הנושא של בית חכם הפך להיות אחד הפופולריים ביותר, ונראה כי יותר ויותר אנשים מבקשים להנות גם הם מהיתרונות הרבים של מערכת ביתית חכמה שכזו. ואכן, כאשר מתכננים בית חכם בצורה נבונה, אפשר להפוך את החיים לפשוטים ונוחים הרבה יותר. אם מדובר על נושא שמדבר גם אליכם ושיצא לכם לחשוב עליו לאחרונה, אנו רוצים להכיר לכם כמה מהאביזרים שאפשר לחבר למערכת בית חכם שבהחלט יהפכו את החיים של כולנו לפשוטים ונגישים הרבה יותר.

גלאי פתיחה לשער חניה

ישנם מספר מוצרי בית חכם שאפשר לבחון, ואנו רוצים להתחיל דווקא עם אחד המוצרים המיועדים דווקא לחלק החיצוני של הבית ומתאימים לאנשים שגרים בבתים פרטיים ומחזיקים בנוסף רכב פרטי. הגלאי החכם הזה למעשה מתריע כאשר שער החניה נפתח כשלא אתם אלו שפתחתם אותו. זו דרך מצוינת להימנע מגניבות ופריצות לרכב וזה מומלץ במיוחד לאנשים שגרים באזורים הידועים בריבוי הפריצות והגניבות בהם. כמובן, כמו אביזרים אחרים שנספר עליהם בהמשך ואביזרים נוספים, גם את הגלאי הזה ניתן לחבר למערכת שליטה אחת מרוכזת.

מקלט למנוע תריס מחווט

כיום הפתרון של תריסים חשמליים בבית הוא אחד הפתרונות הנוחים ביותר לתאורה והצללה נכונה של הבית וזה בהחלט משהו נוח, אבל חשוב לדעת שאפשר לעשות את זה נוח אפילו יותר. באמצעות מקלט למנוע תריס מחווט, ניתן להפוך כל תריס בבית לכזה הנפתח מרחוק ללא צורך בלחיצה ידנית על אף כפתור. באמצעותו ניתן לשלוט בתריסים בשלט רחוק. בנוסף, תוכלו לשלוט בהם בטלפון החכם שלכם, באמצעות מערכות בית חכם ואפליקציות שניתן להתקין עליו.

חיישן לאיתור דליפת מים

אז דיברנו קודם כל על הגנה ובטחון מפני פריצות, לאחר מכן דיברנו על נוחות ואפשרות לשליטה מרחוק במכלולים של הבית, וכעת אנו רוצים לתת דוגמא לאביזר שיסייע לנו לשמור על התקינות של הבית בכל זמן. חיישן לאיתור דליפות למעשה מתריע לנו באופן מיידי כאשר נמצאת דליפה או תקלה כלשהי במערכות המים, וכך אנו יכולים לטפל בה לפני שהמצב יחמיר ויגרום לנזקים נוספים, מה שעשוי לגרור הוצאה כספית כבדה ומיותרת.

מקלט תאורה פנימי

במיוחד בבתים גדולים, השליטה בתאורה עשויה להיות מאד מסורבלת, כשצריך לקום בכל פעם ולהבין אילו אורות דולקים ומה אפשר לכבות. מקלט תאורה פנימי למעשה מאפשר לנו לשלוט באורות בבית באמצעות שלט רחוק, וזה בהחלט נוח ומקל על הרבה מאד דברים. כמובן שניתן לשלוט באורות באמצעות שלט רחוק, אך ניתן גם לעשות זאת באמצעות אפליקציה בטלפון החכם, מה שאומר שגם במקרים בהם יצאנו מהבית וגילינו כי השארנו את אחד האורות דולקים, אנו יכולים לכבות אותו מבלי שנצטרך לחזור פיזית אל הבית.

לסיכום – הדוגמאות שהבאנו כאן מראות בבירור את היתרונות הרבים של מערכת בית חכם. אם גם אתם מחפשים את הנוחות, אין ספק שאתם צריכים להכיר את היתרונות הרבים של בית חכם וחשוב לזכור שאפשר להתחיל עם המערכת הזו בשלבים ועם הזמן להפוך את כל הבית לחכם. בהצלחה!

נגישות
גלילה לראש העמוד