אביזרים יעילים שצריך בכל חדר ילדים

אביזרים לחדר ילדים

חדר ילדים הוא חדר מרכזי מאוד בכל בית, ולכן הוא צריך להיות פרקטי אבל גם מעוצב. באמצעות רכישה של אביזרים ניתן לשדרג כל חדר ולהפוך אותו לחדר שמותאם לילדים ולצרכים שלהם, כל זאת בעלות כספית אטרקטיבית. אולם, לפני שאתם מתחילים לעצב מחדש את החדר חשוב קודם כל לקבוע מסגרת תקציב וכן להתאים את האביזרים לגיל הילדים. הסיבה לכך היא שחדר ילדים צריך להתאים גם בשנות הבגרות אבל גם לשרת את הצרכים השוטפים שלכם, ועל כן בתהליך החשיבה חשבו היטב על אלמנטים יעילים ופחות על אלמנטים מעוצבים שלא יוסיפו אלא להפך – יהפכו את החדר לעמוס ומבולגן. בכדי לסייע לכם לבצע בחירה מדויקת, להלן מספר אביזרים שצריך בכל חדר, כל זאת מתוך מטרה לעצב חדר שישרת את הילדים שלכם ואתכם למשך זמן רב ועם שימת דגש על איכות:

מגן מזרן

המוצר מגן מזרן מכותנה יכול להיות שימושי בהגנה על המזרן של הילדים, וזאת בשל העובדה כי מגן מזרן העשוי מחומרים איכותיים מספק לילדים שינה טובה יותר בזכות שכבת הגנה נוספת אותה מניחים על גבי המזרן. איכות השינה של ילדים היא חשובה מאוד לטובת ההתפתחות שלהם, ועל כן מדובר באביזר בעל חשיבות עצומה לכל חדר – ובוודאי לחדר השינה של הילדים. כיום ניתן לבצע את הרכישה של מגן מזרן אונליין, ובהתאם לכך לקצר תהליכים ולאבזר את המיטה של ילדכם באמצעות אביזר פרקטי, יעיל ואיכותי.

קופסאות אחסון

בכל חדר ילדים יש כמובן לא מעט צעצועים המפוזרים בכל עבר. דרך מצוינת ליצור סדר וארגון במינימום מאמץ יכולה להתבצע באמצעות רכישה של קופסאות אחסון אותן ניתן לרכוש בכל רשתות השיווק, במחירים נוחים ואפילו בעיצוב טרנדי כמו למשל קופסאות אחסון מראטן, לטובת מראה שיקי ויוקרתי המשדרג בין היתר גם חדרי נוער וילדים. שימו לב כי את הקופסאות אפשר לקנות במגוון גדלים ועל כן ניתן מעבר לצעצועים לאחסן גם פריטים נוספים של הילדים כמו למשל שמיכות ועוד.

מדבקת מגנט

מדבקת מגנט מהווה דרך נהדרת ליצור חלל מעוצב אבל גם פרקטי בעבור ילדים שמחליטים לא פעם להביע את הכישרון היצירתי שלהם על הקיר במקום על הדף. מדובר באביזר מדליק למדי אותו אפשר להדביק בקלות בחדר הילדים, ובהתאם לכך לאפשר להם להביע את עצמם בצורה חופשית ואפילו כיפית יותר. בנוסף, אפשר להגדיל ואף לצבוע את הקיר בצבע מיוחד שהופך למגנט, ובהתאם לכך ליצור חדר ילדים שמאפשר לילדים שלכם להתפרע, מבלי לזרוע הרס.

מנורת מלח

מנורת מלח מהווה את אחד הפיתוחים המסקרנים בענף האלטרנטיבי, וזאת בשל היותה מנורה המספקת תאורה נעימה לכל חדר אבל גם בעת החימום שלה מפזרת לחלל יונים חיוביים ושליליים של גבישי מלח המספקים אוויר נקי ובהתאם לכך מסייעים לבעיות נשימה אצל ילדים. עלות המנורה היא אטרקטיבית מאוד ומעבר לרושם הראשוני שהיא יוצרת בכל חדר ובוודאי בחדר ילדים מדובר באביזר תאורה מעוצב שכל חדר ילדים צריך.

כוורת

כוורת מעוצבת אותה אפשר לרכוש בכל חנות לכלי בית וריהוט מהווה אביזר שהוא בגדר חובה בכל חדר ילדים, בייחוד בשל הספרים הרבים כמו גם עבודות היצירה שהילדים מכינים ויוצרים בעצמם. במקום ליצור חלל מבולגן, אפשר לבצע רכישה של כוורת מעוצבת המחולקת לקופסאות קטנות בהן ניתן לאחסן ספרים, עבודות ואפילו בובות של הילדים באופן מסודר ונגיש.

 

לסיכום, אביזרים לחדר ילדים יכולים לחולל את ההבדל בין חדר מבולגן ועמוס לבין חדר פרקטי אבל גם מעוצב. הקפידו לבצע את הרכישה רק דרך חנויות מתמחות ובעלות המלצות, ואל תתפשרו על האיכות כאשר מדובר בילדים שלכם. בכך, תוכלו לעצב חדר ילדים פונקציונאלי שלוקח בחשבון את ההיבטים של חיי היום וכן את איכות השינה, בזכות אביזרים יעילים.

נגישות
גלילה לראש העמוד