סטייל, ולא רק בבית: אאוטפיטים מושלמים למעצבות פנים

אאוטפיטים מושלמים למעצבות פנים

כמעצבת פנים, את בוודאי מודעת לכך כי הרושם הראשוני שלך מהווה חלק משמעותי מאוד מהתפיסה העסקית. למעשה, מעצבות פנים נתפסות בעיני הלקוחות כמו גם הספקים כאוטוריטה בתחומן ולכן שימת הדגש על הלבוש היא חשובה מאוד הן בעבור הרושם אותו תרצי לייצר בעבור הלקוחות אבל גם בעבורך כאישה הבטוחה בעצמה. הסטייל שלך אינו צריך להיות מתורגם רק לתהליך של עיצוב פנים אלא גם לאופן שבו את מתלבשת. מעוניינת ליצור סדר וארגון בארון הבגדים ובהתאם לכך גם סטייל המזוהה איתך? להלן ההצעות שלנו לאאוטפיטים מושלמים במיוחד בעבורך:

חליפה מחויטת

הלוק המחויט הוא לוק שכל מעצבת פנים וכמובן אישה צריכה בארון. אם עד לפני מספר שנים היכולת לבצע רכישה של חליפה מחויטת היה מוגבל, כיום באמצעות הרשתות הגדולות ניתן לבצע רכישה של חליפה מחויטת בצבע מונוכרומטי כמו שחור או לבן לצד צבעי פסטל שהפכו לטרנד של ממש. בכדי להשלים את הלוק מומלץ לשלב מוקסינים יפהפיות ומיוחדות אותן ניתן לרכוש אונליין, ובהתאם לכך ליצור לוק מושלם בעבור יום עבודה במשרד או ביקור אצל הלקוחות.

ג'ינס גבוה וחולצת פרינט מכופתרת

מאחר ולא פעם במסגרת העבודה שלך את נדרשת להגיע לבית או למשרד של לקוחות המצוי בשיפוצים ולא מעט לכלוך, לוק שיכול להתאים לך הוא כמובן ג'ינס בגזרה גבוה (וג'ינס באופן כללי הוא פריט על זמני שלעולם לא ייצא מהאופנה) לצד חולצה עם פרינט מעניין. השמיים הם הגבול כאן מבחינת הצבעים והסגנונות מהם ניתן לבחור, אולם מאחר ועדיין מדובר בלוק שצריך להתאים לעבודה עדיף לבחור בפרינט רגוע כמו למשל פרחוני ולשלב עם ג'ינס שיושב בצורה מושלמת על הגוף. להשלמת הלוק בחרי בנעל ספורט מוגבהת או נעלי מוקסין ויש לך אאוטפיט שגם מתאים לחיי היום יום וגם ליום במסגרת אתר שיפוצים שעליו את אחראית.

שמלת מקסי

שמלת מקסי היא שמלה שכל אישה צריכה בארון, בייחוד מאחר ומדובר בשמלה משוחררת שאותה ניתן ללבוש גם ליום עבודה וגם לבילוי בערב. בכדי לשדרג את הלוק רצוי להוסיף אקססוריז בדמות שרשרת פנינים או עגילים עם אמירה, כחלק מבנייה של לוק אלגנטי אבל גם קליל בעבור יום עבודה כמעצבת פנים עסוקה שמקיימת פגישות פרונטליות עם לקוחות.

מכנס שחור מחויט וחולצת גולף

מכנס שחור מחויט הוא מכנס שמחמיא לכל אישה. מעבר לכך, מדובר בפריט קלאסי ועל זמני שגם בחלוף השנים נשאר כאחד הפריטים שהוא בגדר חובה בארון. אם את עתידה להציג פרזנטציה ללקוחות כמו גם להציג את העבודה שלך – מכנס שחור מחויט וחולצת גולף בצבע חום, שחור או לבן יעשו את העבודה, כל זאת בשילוב של נעל עקב בצבע בולט כמו למשל אדום או ורוד. אם את מחפשת נוחות תוכלי בהחלט לשלב נעל פלטפורמה שנותנת לך הגבהה יפה אבל גם יוצרת לוק מרשים.

לסיכום, כמעצבת פנים את הפנים של העסק שלך. בשל כך, חשוב להקדיש זמן ולבחון בארון את הפריטים הקיימים מתוך מטרה ליצור לוקים שונים שישתלבו בצורה מושלמת עם תמהיל העבודה – החל מפגישות עם לקוחות ועד יום עבודה במשרד. תתפלאי לדעת אבל לא מעט מהפריטים שיש לך כבר בארון לא לבשת מעולם, ולכן זה הזמן לפנות לעצמך זמן ולשלב בארון שלך את הפריטים החדשים אותם הצגנו לך כאן לצד פריטים קלאסיים שבוודאי יש לך בארון. בכך, תוכלי ליצור במינימום מאמץ אאוטפיטים מושלמים שגם יחמיאו לך אבל גם יעבירו את המסר שאת רוצה להעביר כלפי הלקוחות והספקים עמם את עובדת.

נגישות
גלילה לראש העמוד