שיפוצניקים: אתם חייבים לרכוש ביטוח בריאות!

שיפוצניקים אלו אנשים שעובדים הרבה עם הגוף, שנמצאים בלא מעט מצבים מסוכנים, שעובדים עם מגוון חומרים שעשויים להיות מסוכנים בעת חשיפה ממושכת, שעובדים עם כלים כבדים, שמטפסים לקומות גבוהות ללא אמצעי בטיחות וכדומה. מכאן ששיפוצניק עשוי למצוא את עצמו מול שלל סכנות, ועל כן לצד מגוון ביטוחים ייעודיים (כגון ביטוח צד ג' לנזקי רכוש וגוף, ביטוח חבות מעבידים, או ביטוח אחריות אישית), גם נדרשים להיות מוכנים מראש עם ביטוח בריאות פרטי.

סביבת עבודה שמעלה את אחוזי הסכנה

אין שאלה שגם אדם שעובד בספרייה וגם אדם שעובד בשיפוצים יפעל נכון אם ייבחר לרכוש ביטוח בריאות פרטי, וזאת כי בשני המקרים עשויים להתגלגל למצב שבו נדרשים לעבור טיפול משמעותי שעולה עשרות אלפי שקלים. עם זאת, אין ספק שסביבת העבודה של השיפוצניק הרבה יותר מסוכנת. הכוונה היא ששני בעלי המקצוע עשויים לחלות במחלה גנטית, אך יש להבין שלשיפוצניק נוסף מימד נוסף – הממד הסביבתי. בנקודה זו אם נבחר לחזור על דברי אבנר הייזלר מגלובס – נציף מסקנה אחת בולטת: תחום הביטוחים כה מתקדם וגמיש, כך שניתן לבצע התאמה מלאה בין צרכים אישיים לסך הסעיפים הרלוונטיים.

משיגים שליטה – עושים ביטוח בריאות פרטי!

שיפוצניקים הם אנשי עבודה, ועל כן רק המחשבה על כך שייפלו כנטל על אנשים אחרים, מספיקה להם כדי להתכווץ במקום. עם זאת, החיים לעולם אינם צפויים ולא תמיד נשלטים. מכאן שאם כן רוצים להשיג עמדת שליטה, לכל הפחות טוב לדעת שבאמצעות רכישה של פוליסת ביטוח ייעודית, ניתן להימנע מלהיות תלויים בחסדים של אנשים אחרים – ניתן לוודא שבעת הצורך יינתן הטיפול הטוב ביותר במהירות האפשרית.

מבקשים הצצה לרשימת הכיסויים? בבקשה!

אז מה ביטוח בריאות פרטי יודע להציע? קשת של כיסויים חשובים. בין היתר זה כולל גישה למגוון תרופות שאינן מצויות במסגרת השב"ן (כולל תרופות מצילות חיים), ניתוחים מורכבים בארץ ובחו"ל (בין היתר זוכים לבחור את הרופא המנתח), ישנה גישה למגוון טיפולים מתקדמים שעשויים להחליף ניתוחים, זוכים להיוועץ ברשימה הרבה יותר מורחבת של מומחים בתדירות הרבה יותר גבוהה, בעת הצורך ניתן לעבור השתלות מורכבות בארץ ובחו"ל (כולל שורה של טיפולים משלימים, כיסוי הוצאות של מלווה וכדומה), זוכים במגוון בדיקות מתקדמות ועוד.

שיפוצניקים: אתם חייבים לרכוש ביטוח בריאות!

משיגים מענה כולל

כפי שניתן לראות, בין אם אדם שעוסק בתחום השיפוצים עשוי יום אחד להזדקק לאבחון רפואי, להיעזר בטיפולים שמונעים ניתוחים, להתחזק באמצעות טיפולי פיזיותרפיה, או פשוט להיעזר במרפאת כאב, טוב לדעת שניתן לקבל את המענה הרצוי לצד תנאים מובילים, וזאת מבלי להיכנס להוצאות כבדות ומבלי לחפש תרומות. מכאן שאם רוצים להבטיח עתיד רפואי רגוע, הקדימו לערוך ביטוח בריאות פרטי.

מתנהלים בצורה מושכלת

יש לכם ביטוח משלים דרך קופת החולים? ובכן זה בהחלט חשוב, אך אין צורך להתלבט רבות האם לוותר עליו ולרכוש במקומו ביטוח בריאות פרטי. כיום כאשר התחום כה מפותח, זוכים לרכוש ביטוח בריאות פרטי שמשלים את הכיסויים שכבר קיימים, כך שלא משלמים פעמיים, וכן מבוטחים באופן כמה שיותר מקיף. מכאן שאם מבקשים להמשיך לעסוק בתחום מהנה ומספק, אך שגם מוביל למגוון סכנות, חשוב לסגור בהקדם ביטוח בריאות פרטי, ועל הדרך לשקול לבצע מספר ביטוחים נוספים, בהתאם לאופי הפעילות (העסקת עובדים, עבודה עם ציוד יקר וכדומה). לבסוף נסכם שממש כפי שמוטב לערוך תכניות חשמל טרם הבית בנוי, כך גם מוטב לערוך ביטוח בריאות פרטי בהקדם הניתן, טרם המחירים קופצים כלפי מעלה.

שימרו על עצמכם!

נגישות
גלילה לראש העמוד