מנקים את הבית? אלו התוכניות של גלי ישראל שינעימו לכם את הזמן

התוכניות של גלי ישראל

אף אחד לא ממש אוהב לנקות את הבית, ומי שאוהב לעשות זאת: שייך ליחידי סגולה שהבית שלהם תמיד נקי. בכול מקרה, בין אם אתם אוהבים לנקות את הבית לבין אם פחות: חשוב שהזמן אתם מבצעים את הפעולה יעבור לכם בכיף.

רדיו גלי ישראל הוא רדיו אזורי שנמצא ביהודה ושומרון ומשדר בכל הארץ בתדרים 94 FM באזור המרכז, ו-89.3 FM ו-106.5 FM באזור ירושלים. התחנה מאפשרת מגוון תוכניות שעוסקות באקטואליה, בידור, תרבות, מוזיקה וישנם אפילו תוכניות ייעוץ המתאימות לכל אחת ואחד. רדיו גלי ישראל מתמקד בעיקר בנושאים חברתיים ופוליטיים – אבל גם מציע מוזיקה טובה, עצות למאזינים, שיחות מרתקות וידע במגוון תחומים.

באפליקציית  radio-headהתחנה זמינה להאזנה אונליין. האפליקציה מאפשרת האזנה לכל תכנית רדיו ואיתור תחנות בקלות בתוספת שאר פונקציות לשיפור חוויית ההאזנה. כך אפשר לנקות את הבית עם תוכניות האהובות.

אז איזה שידורי רדיו מומלצים? הנה רשימה של כמה תוכניות רדיו של גלי ישראל שינעימו לכם את הזמן:

'אבי רצון בבוקר'

אם אתם מתחילים לקרצף את הבית על הבוקר, תוכלו להאזין לתוכנית של אבי רצון בבוקר שעוסקת בנושאים מעניינים בחברה הישראלית. רצון מראיין בזמן השידור סלבס, פוליטיקאים, אנשים מפורסמים ומומחים.

תוכנית הבוקר של דליק וולניץ

עוד בשעת הבוקר תמצאו את התוכנית של דליק וולניץ', מנחה מוכר ואהוב שמציע שעה שימושית שעוסקת בנושאים מעניינים. דליק מארח אנשי מקצוע, אומנים, יועצים לכל המשפחה, ואפילו מנהל שיחות עם שפים מוכרים שמגיעים עם טיפים טובים למאזינים.

יומן הצהריים עם מתן פלג

בשעות הצהריים אפשר להנות מדיווחים יומיים ושיחות על מצב החדשות ופוליטיקה בארץ. אם אתם אוהבים לשמוע על כל מה שחדש בענייני היום תוכלו להאזין ליומן הצהריים עם מתן פלג שגם מראיין מאזינים שיש להם לומר על מצב המדינה.

התכנית של הרב שמואל אליהו

הרב שמואל אליהו הוא אחד הרבנים הבולטים של ישראל וכעת מציע תכנית שעוסקת בפתרון חלומות ושאלות שעוסקות בהלכה בתוספת ענייני דיומא, ומשדר תכנית רדיו מעניינית בגלי ישראל שכל כולה עניין, הלכה וערבות הדדית. את התכנית אפשר לשמוע כשאתם מנגבים מרצפות, מחליפים מצעים והופכים את הבית לנעים ורענן.

תוכנית אקטואליה של שרון גל

עוד תכנית מעניינת היא של האושיה החברתית שרון גל שהוא גם עיתונאי, גם פוליטיקאי וגם בוגר של בית 'האח הגדול'. גל מגיש תכנית אקטואליה מעניינת ומנהל שיחות עם לא מעט אנשי מפתח בחברה הישראלית.

אז אם אתם רוצים להעביר בכיף יום ניקיון – חפשו תוכניות רדיו מענייניות שיעבירו לכם את הזמן בכיף ויספקו חוויה הרבה יותר טובה ונעימה.

נגישות
גלילה לראש העמוד