עיצוב פינת האוכל: כמה טיפים לפינה הכי נעימה בבית

לעיצוב של פינת האוכל יש חשיבות עצומה, וזאת מאחר ומדובר באזור מרכזי בבית בו מארחים בני משפחה וחברים בשישי כמו גם בערבי החג. אם אתם מתכננים לשדרג את פינת האוכל אולם מתקשים לחשוב על אלמנטים שיהפכו אותה לפינה הכי נעימה בבית, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נציג בפניכם את הטיפים הטובים ביותר שאותם תוכלו ליישם כבר עכשיו, לטובת עיצוב של הפינה הכי נעימה בבית.

תלייה של ברכת המזון עדות המזרח

דרך מצוינת לעצב את הפינה יכול להתבצע באמצעות רכישה של ברכת המזון עדות המזרח, וזאת מתוך מטרה לברך לפני שמתחילים לאכול. החדשות הטובות הן שכעת תמצאו אותה באתר כיפה, כאשר תלייה של הברכה בסמוך לפינה מהווה דרך מצוינת גם להלביש את הקיר המרכזי אבל גם ליצור אלמנט חזותי יפהפייה ובעל אספקט רוחני, בשל המצווה של אמירת הברכה לפני שמתחילים לאכול.

שילוב של תמונות

טיפ מנצח שיאפשר לכם לעצב את פינת האוכל בסטייל ואפילו עם השפעה על מצב הרוח היא שילוב של תמונות אשר משלבות את הצבע הכחול, וזאת בשל ההשפעה החיובית שהצבע הכחול מספק בכל הקשור ליצירה של תחושת רוגע ושלווה, בייחוד בפינה מרכזית כמו פינת האוכל. בשביל לקבל החלטה לגבי תמונות, רצוי לשוטט ברשתות החברתיות אשר מהוות כר פורה לרעיונות לתמונות אותן ניתן לשלב על ידי רכישה של תמונות המתבצעת דרך האינטרנט, כל זאת כחלק מעיצוב מוקפד המשלב גם תמונות אומנותית שמתכתבות עם קונספט העיצוב הנבחר.

רכישה של שטיח

על מנת להדגיש את הפינה ולהפוך אותה לחמה, אפשר בהחלט להוסיף גם שטיח מעוצב אשר יקפיץ את המראה של פינת האוכל ואף יהפוך אותה לפנינה של הבית. כאן תוכלו למצוא מדריך שיסייע לכם לבחור את השטיח הנכון לפינת האוכל כמו גם לחדרים השונים בבית, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של עומק וטקסטורה שגם תסייע להגדיר את האזור של פינת האוכל.

 

 

גוף תאורה מרכזי

על מנת להאיר על פינת האוכל אך גם לטובת יצירה של אלמנט חזותי, שילוב של גוף תאורה מרכזי כמו למשל שנדליר או מנורת תקרה גדולה תאפשר לכם להוביל ליצירה של חלל מואר ונעים לשהייה, לא רק בשעות היום אלא גם בשעות הלילה כאשר מארחים. על מנת לבצע בחירה מדויקת, רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר ילוו אתכם בתהליך לטובת התאמה מדויקת המבוססת על הגובה כמו גם המרחב עצמו, מתוך מטרה להוביל לבחירה נכונה של גופי תאורה.

אגרטל מעוצב

אגרטל מעוצב מהווה דרך מצוינת ליצור נקודת מבט אל עבר אזור פינת האוכל, כאשר כיום ניתן ברשתות הסטוק לבצע רכישה של מגוון גדול של אגרטלים במחירים נגישים  ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לקונספט העיצוב הנבחר. אם אתם רוצים לשמור על קו נקי ואסתטי, בחרו באגרטל שקוף וכן הוסיפו פרחים טריים שיוסיפו רעננות כמו גם מראה חגיגי לשולחן האוכל, בייחוד לקראת הכניסה של שבת המלכה.

מפה לבנה

מפה לבנה היא פריט קלאסי שצריך להיות בכל בית, בוודאי כאשר רוצים לארח חברים ובני משפחה ביום השישי כמו גם בערב החג. מפה קלאסית עם עיטורים בזהב או כסף תשדרג את הנראות של פינת האוכל, באפס מאמץ ובמקסימום תוצאה מבחינת הנראות של השולחן והאווירה אותה אתם רוצים ליצור בעבור בני המשפחה והאורחים המתכנסים סביב לשולחן.

לסיכום

באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו לעצב במינימום מאמץ ובמקסימום תוצאה את פינת אוכל מעוצבת שנראית כאילו נלקחה ממגזין. תכנון מדויק הכולל הגדרת תקציב מראש וכן בנייה של לוח השראה עם פריטים שמצאתם ברחבי הרשת כמו גם במגזינים יאפשר לכם להיות ממוקדים, כחלק מתהליך יצירתי שבסופו תוכלו ליצור פינת אוכל יפהפייה.

נגישות
גלילה לראש העמוד