משרדי עיצוב פנים ואדריכלות – האם גם אתם זקוקים לשירותי גיבוי בענן לעסקים?

כל מי שמשתמשים במחשוב (וזה אומר כיום כל עסק כמעט), עוסקים במוקדם או במאוחר בנושא הגיבוי. זהו נושא חשוב ביותר אשר מחייב תכנון ומחשבה ומתן מענה כולל וטוב. כיום, נוסף לאפשרויות המענה לכך, גם השירות  שמכונה בשם "גיבוי בענן". אם אתם משרד גדול של אדריכלות ועיצוב פנים, זהו בהחלט סוג שירות שכדאי לכם מאוד להכיר. מה מיוחד בכך? ואילו עוד דברים חשוב להכיר בנושא הגיבוי בענן? בכדי להבין זאת, קראו את הסקירה הקצרה שלפניכם.

מהם שירותי גיבוי בענן לעסקים?

כל עסק רציני שמנהל את המחשוב שלו בצורה מסודרת, עושה גם גיבויים. זאת, עבור המידע הרגיש של העסק ועבור מערכות המחשוב השונות של העסק בכלל, ככל הנדרש. משרד עיצוב פנים ואדריכלות בוודאי משתמש במחשוב והוא בהכרח, גם בעל מאגרי מידע חשובים ורגישים מבחינתו. כך שגיבוי דרוש כאן בהחלט. ככל שהמשרד שלכם בעל היקף פעילות יותר גדול, כך מדובר על גיבוי של היקפי מידע גדולים יותר. יש לא מעט שירותי גיבוי שייתנו לכך מענה טוב. בבחירת ספק, כדאי לבחור בחברה שמתמחה בשירותים מסוג זה ושהיא כמובן איכותית ואמינה. למשל חברת GNS, אשר עובדת באמצעות שרתי גיבוי שפזורים ברחבי העולם (היבט אשר משפר זמינות ושרידות). כידוע, גיבוי בענן שונה מגיבוי פנימי בעסק, פשוט בכך שהוא גיבוי לשרת מרוחק, של ספק שירות חיצוני. זה לא אומר שמוותרים גם על גיבוי פנימי בתוך העסק, אלא שמשלימים אותו, בכדי לקבל את המענה השלם והבטוח ביותר.

 

 

למי זה מתאים?

גיבוי "מתאים" לכל עסק. משמע – חיוני תמיד. גיבוי בענן מתאים לרוב העסקים ובוודאי למשרד אדריכלות ועיצוב פנים, אשר לא רוצה לבזבז יותר מדי ממשאביו על עיסוק במחשוב. שירות גיבוי לענן מפשט את הדברים מבחינה זו. זאת, בדומה לשימוש בשירותי ענן בכלל. ניתן לגבות בצורה כזו את כל הדרוש והתהליך פשוט, מהיר וקל למדי. כך תוכלו למקד את זמנכם ואת שאר המשאבים היקרים לכם, בדבר העיקרי שבו עוסק המשרד: עיצוב פנים ואדריכלות. במקביל, תוכלו להבטיח שהמידע הרגיש שלכם מוגן בצורה הטובה ביותר. חשוב לזכור, שמידע זה חשוף ללא מעט איומים ולא כדאי להיות שאננים יותר מדי מבחינה זו. אם לא קרה לכם עדיין שום מקרה חירום אשר דרש שחזור מגיבוי בענן, כדאי שתלמדו ותבינו היטב, את המקרים הרבים בהם זה עשוי לקרות. מקרים כאלה מתרחשים לעתים רחוקות, אלא שהם לעתים קרובות קריטיים מבחינה עסקית! לכן לא כדאי לקחת סיכונים בנושא זה, מה גם שגיבוי הוא דבר זול יחסית ופשוט ליישום. גיבוי הענן מספק את השרידות המרבית. לשם ההמחשה: אם יש למשל מקרה של הצפה וכל המחשבים שלכם התקלקלו, הגיבוי בענן עדיין יהיה נגיש ותקין לחלוטין!

מה כולל שירות הגיבוי בענן של GNS?

בכדי להמחיש את הדברים, אלה כמה תכונות בולטות, של שירות הגיבוי בענן של חברת GNS:

  • מחיר נוח – תשלום חודשי, של החל מ-$12 לחודש.
  • הגדרות פשוטות לבחירתכם – תוכלו לקבוע בשירות הגיבוי בעצמכם ובקלות, היבטים חשובים כגון תדירות הגיבוי.
  • שקיפות – תוכלו להפיק מהמערכת דו"חות על הגיבויים שבוצעו.
  • סקלאביליות – המערכת מסוגלת להסתגל בקלות לדרישות משתנות, כגון הגדלת נפח הגיבוי הדרוש.
  • אבטחה – תקשורת מוצפנת לשם ביצוע הגיבוי ושמירת הגיבוי באופן מאובטח.
  • שחזור קל ומהיר – ברגע האמת, כאשר תזדקקו לשחזור מהגיבוי, תגלו שניתן לעשות זאת באופן קל ומהיר.

לסיכום

אז האם כדאי לכם לעשות גיבוי בענן, בתור משרד גדול לעיצוב פנים ואדריכלות? התשובה ברורה: כן, בהחלט!

נגישות
גלילה לראש העמוד